אישור בקשת פשיטת רגל

משרד עורכי דין המספק סיוע וייצוג משפטי באישור בקשת פשיטת רגל

כאשר אדם נכנס לחובות כספיים, נוצרת בפניו הזדמנות לשלם את הדבר ולכסות פערים.
אך פעמים רבות, אנשים אשר נכנסים לחובות אינם יכולים פשוט לשלם ולגמור עם המצב הבעייתי תוך כמה רגעים. עליהם להגיע למצב בו הם מצהירים כי אין ביכולתם לצאת מהחובות וכי הם צריכים עזרה מרשויות המדינה. למעשה, אזרחים רבים בוחרים באפשרות זאת, מכיוון שהם אינם רוצים לקבל עונשים לא פשוטים בהמשך הדרך. מצב זה נקרא חדלות פירעון. ישנם מגוון של כלים אשר תוכלו להשתמש בהם כדי להגיע למצב שכזה. במאמר הבא נבקש להציג בפניכם את הדרכים השונות בעזרתן תוכלו לקבל פשיטת רגל.

הסבר על מושגי יסוד בתחום פשיטת הרגל

כיצד נכנסים לחובות כספיים?

במבט ראשוני הרי שהכניסה לחובות כספיים יכולה להתקיים בצורה פשוטה למדי ולפיכך ישנו צורך להיזהר ממקרים כאלו ואחרים. האפשרות הראשונה היא חוסר יכולת להחזיק את שגרת החיים היקרה הקיימת במדינת ישראל. לרוב אנחנו חיים במציאות בה אנחנו מוציאים יותר כסף מהכמות שאנחנו מכניסים אל החשבון שלנו. האפשרות השנייה קורית בדרך כלל לבעלי עסקים, הם משקיעים כמות כסף גדולה מדי בהזדמנות או בניסיון לייצר הכנסה אך אינם מצליחים לקבל את ההשקעה בחזרה. אפשרות אחרונה היא היקלעות לחובות או כניסה למצב בעייתי בשל פעילות לא זהירה.
בכול מקרה, יש להבין כי כניסה לחובות כספיים יכולה לקרות לכול אחד.

מהו מצב של חדלות פירעון

מצב של חדלות פירעון בעצם משאיר אתכם במקום בו עדיין יש לכם חובות כספיים , אך אתם תוכלו לנסות לסגור אותם בעזרת כלים אשר קיימים כיום. מצד אחד, הרי כאשר אתם מצהירים שאין ביכולתכם לכסות חובות כספיים האנשים סביבכם יתחילו להתייחס אליכם בצורה אחרת.
מצד שני, תוכלו לחיות בצורה פשוטה ונוחה יותר, הדאגות שלכם יהפכו לקטנות. בכלל, הדבר יחזיר אתכם אל המציאות ויעזרו לכם לנחות על הקרקע. במצב שכזה, חשבון הבנק שלכם יהפוך למוגבל, לא תוכלו לבקש הלוואות מסוימות ואף לא תוכלו להוציא כספים ולהשתמש בכרטיסי אשראי.
אך בסופו של דבר כך תשמרו מלהגיע לחובות כספיים גדולים יותר.

עונשים היכולים להתקיים בהוצאה לפועל

נבקש להסביר כי כול עוד אתם בוחרים לא להגיע למצב של חדלות פירעון ולנסות להתמודד עם החובות בעצמכם או שמא לנסות להתעלם מהחובות ולהמשיך הלאה, רשויות המדינה יתנו לכם עונשים. גם כאן, חשבון הבנק שלכם יהפוך למוגבל ולאחר מכן יוכלו לעקל אותו. בהמשך הדרך יצא צו עיכוב יציאה מהארץ נגדכם ולא תוכלו לחדש את רישיון הנהיגה כאשר הוא פג תוקף. בהמשך הדרך, הנכסים שלכם יכולים להיות מוחרמים, גם הקרובים שלכם יכולים לקבל גורל דומה.
במקרים מסוימים תוכלו אף להגיע למצב בעייתי בו תעמדו בפני עונש מאסר בתנאי או בפועל.

אישור חדלות פירעון ומסמכים נוספים

כול שינוי של המצב הכלכלי שלכם צריך לעבור דרך מסמכים כאלו ואחרים. אחד מהטפסים אשר בהחלט יכול להכניס אתכם למצב החדש, נקרא אישור חדלות פירעון. מסמך אשר רשויות המדינה מייצרות כאשר אתם בהחלט מצהירים כי אין ביכולתכם לכסות חובות כספיים. מסמך זה יכול להגיע אליכם, רק לאחר עבודה בירוקרטית מסוימת. עליכם להראות הוכחות על המצב הכספי שלכם, על הפעילות בחשבונות הבנק שלכם לאורך מספר חודשים ועל המצב המשפחתי או הבריאותי שלכם.
רק בעזרת שליחת מסמכים בצורה מדויקת ונכונה, תוכלו להגיע אל אותו טופס, אישור חדלות פירעון. כעת כאשר אתם יודעים זאת, תוכלו להבין מהי המטרה שלכם.

טופס אחד , הליך לא פשוט

גם אם עדיין לא היה לכם ניסיון בתחום, לבטח אתם מבינים כי פעולה אל מול רשויות המדינה היא איננה פשוטה. עליכם להיות מוכנים לכך שאתם עומדים להיכנס להליך ארוך ומורכב, אשר לא בטוח כי בסופו תקבלו את האישור על חדלות הפירעון. לכן ישנה חשיבות לכול פעולה שאתם עושים ולדרך בה אתם מבצעים את הדבר. בנוסף, לעיתים תצטרכו לחשוב מחוץ לקופסא ולנסות למצוא דרכים אשר בעזרתן תוכלו לקבל את האישור. קשר עם אנשים העובדים אצל הרשויות, שליחת מסמכים אשר יעזרו לכם, פנייה לבעלי מקצוע נוספים המבקשים לעזור לכם. יש להיות מוכנים להליך לא פשוט.

עבודה עצמאית או היעזרות בבעל מקצוע

גורם נוסף אשר יכול להיות משפיע למדי בניסיון שלכם לקבל אישור כזה או אחר, הוא בעל המקצוע אשר יעבוד לצדכם. מדובר במומחה מהתחום אשר מבקש לתת לכם מהניסיון שלו על מנת שתצאו ממצב בעייתי אליו נקלעתם. אדם שכזה נקרא עורך דין, יש לו את היכולת ליצור מסמכים, להגיע אל מפגשים אשר מתקיימים בבית המשפט ולנצל את הקשרים שצבר לאורך שנות העבודה שלו.
האפשרות השנייה, העבודה העצמאית, היא כזאת אשר יכולה להביא אתכם למקום של דאגות ועיסוקים רבים סביב הנושא. כך אנחנו מציעים לכם לשקול בכובד ראש את היכולת להיעזר בעורך דין איכותי.

כיצד להגיע למצב של חדלות פירעון

ניתן להגיע לחדלות פירעון בעזרת אפשרויות שונות. האפשרות הראשונה היא אכן לפנות אל רשויות המדינה בעזרת מסמכים מסוימים ולנסות להוכיח את המצב בו אתם נמצאים. זכרו, המטרה שלכם היא להוכיח כי פשוט אין לכם כסף לשלם את החובות. כך תצטרכו להראות היסטוריה מסוימת של פעילות כלכלית. אם אכן רשויות המדינה אינן מסכימות לקבל את הבקשה הראשונית שלכם,
תוכלו לבקש להיעזר בעורך הדין ולנסות להגיע איתם להבנות מסוימות. בעלי מקצוע מסוימים הם מומחים בבניית חוזים והסכמים שיכולים לעזור לכם. אפשרות נוספת היא להגיע לבית המשפט ולתת לגורם שלישי להחליט האם אכן אתם צריכים להיות במצב של חדלות פירעון.

רצונות לחוד ומציאות לחוד

כעת אתם עומדים להיכנס להליך בו חלק מהרצונות שלכם פשוט לא עומדים להתגשם, האמת הפשוטה היא שזהו מצב בו תצטרכו להתמודד עם הקיים ולא עם מה שאי אפשר להגיע אליו.
הכוונה היא שחדלות פירעון אכן מתקיימת לכמות גדולה של אנשים, אך כול מקרה הוא עולם ומלואו.
ההגבלות והעיקולים אשר יופיעו על חשבון הבנק שלכם יכולים להימשך לזמן רב, לשנות את אורח החיים שלכם ולהביא אתכם למצבים כלכליים אשר לא דמיינתם כי תוכלו להגיע אליהם.
מקרים אחרים יכולים אף להביא אתכם להתמודדות מול גורמים מסוימים אשר טוענים כי לא קיבלו את הכסף שהובטח להם.

החשיבות בפעילויות מהירות

הגעה למצב של חדלות פירעון מתקיימת כאשר החייב מבקש להצהיר כי אכן הוא איננו יכול לכסות חובות כספיים הקיימים. אך למעשה, אם הוא מבקש להתמהמה ולנסות לחיות לצד החובות ולהתחמק מתשלומים, הרי שהרשויות יראו את הדבר בעין לא יפה. יותר מכך, ככול שתתעכבו במסירת מסמכים ואף תעבדו בצורה לא מקצועית, הרי שהתהליך שלכם יכול להתעכב ואף להיכשל בסופו של יום. כול עוד אתם לא מגיעים למצב של חדלות פירעון, עונשי הוצאה לפועל יכולים להגיע אליכם ולהפוך את המצב שלכם לבעייתי עוד יותר. כעת כאשר אתם מבינים עד כמה מצב של חדלות פירעון יכול לעזור לכם בהמשך הדרך, אנו מציעים לכם לפעול במהרה.

דרכים שונות לקבלת אישור בקשת פשיטת רגל וכניסה לחדלות פירעון

פנייה ראשונית אל רשויות המדינה

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אל רשויות המדינה ולהבין מהו המצב בו אתם נמצאים. גם כאשר יש לכם חובות כספיים גדולים, לא מן הנמנע כי הרשויות יבקשו להציע לכם לשלם אותם בעזרת כלים העומדים לרשותן. כאן אתם צריכים להחליט אם אכן אינכם יכולים להשתמש בכלים אלו או שמא אתם מבקשים לנסות ולשלם את החובות. בנוסף, עליכם להבין בצורה מדויקת, מהו החוב הכספי שלכם ומהם ההליכים העומדים לקרות כאשר תיכנסו לחדלות פירעון. רק כאשר יש לכם את כול הפרטים, תוכלו להתקדם אל עבר השלבים הבאים.

עבודה בעזרת בעלי מקצוע

כעת עליכם לפנות לעורך דין כזה או אחר על מנת שיוכל לעזור לכם להגיע למקרה של חדלות פירעון. כאן נכנסת החשיבות של מציאת אדם אשר מגיע מהתחום. ישנם תחומים רבים בתוך נושא המשפטים הגדול למדי. כך אנחנו מציעים לכם לפעול ולהשקיע מחשבה בניסיון למצוא אדם אשר יש לו ניסיון במעשים שכאלו. ההצעה שלנו היא בעצם להיכנס לאתרי האינטרנט השונים ולמצוא בעל מקצוע איכותי אשר לקוחות קודמים שלו דירגו את העבודה שלו כאיכותית. תוכלו להתייעץ עם חברים, בני משפחה ושותפים עסקיים אשר הגיעו למצב דומה של חדלות פירעון. בעזרת עורך הדין הנכון, תוכלו בהחלט לקבל את האישור בצורה מהירה יותר.

יצירת מצב המותאם למקרה שלכם

כמו שאמרנו, כול מצב של חדלות פירעון הוא עולם ומלואו. כעת עליכם להיות כנים עם עצמכם ולהבין מהם התנאים היכולים להתקיים במקרה שלכם. יש לזכור כי עליכם לממן את החיים שלכם ושל המשפחה. ישנו צורך להוציא כספים על הוצאות קבועות והכרחיות. עורך הדין שלכם הוא האדם אשר תצטרכו לספר לו בפירוט על הרצונות והציפיות שלכם. כך הוא יוכל להיות בשיח רציף עם רשויות המדינה והגורמים השונים על מנת להשיג לכם הסכם המתאים לתנאים שלכם. בנוסף, עליו לנסות לפעול להוציא את העונשים הקיימים כעת על האמצעים הכלכליים שלכם. זכרו, כי מצב של חדלות פירעון איננו חייב להיות כה בעייתי.

הסרת עונשים קיימים

המטרה שלכם היא להגיע למצב בו אתם נמצאים בחדלות פירעון אך עדיין תוכלו לחיות את החיים שלכם בצורה נוחה. עליכם לחתור להסרת הגבלות ועיקולים היכולים להתקיים על חשבון הבנק שלכם, המשכורת , כרטיסי האשראי ועוד. כיצד הדבר יכול להתקיים? ראשית כול, חברות הבנק והאשראי צריכות לקבל הוכחה כי אכן הפעילות הכלכלית שלכם לא תכניס אתכם בקרוב לצרות נוספות. כך הם יבקשו לבחון את הפעילות שלכם לאורך זמן מסוים ורק לאחר מכן יוכלו להסכים להוציא הגבלות. אפשרות נוספת היא להוכיח להם כי הגבלות אלו מונעות מכם לדאוג לבני המשפחה שלכם או לטפל במחלה מסוימת הקיימת אצלכם.

הגעה למצב משפטי בהמשך הדרך

יש להכיר בעובדה כי במועד כזה או אחר, תצטרכו כנראה להגיע לבית המשפט ולהתמודד מול גורמים כאלו ואחרים. רשויות המדינה יכולות להתנגד לכך שתקבלו אישור חדלות פירעון. חברות הבנק והאשראי יבקשו להערים קשיים על הדרישות שלכם. גורמים להם אתם חייבים כסף יבקשו כי תשלמו למרות שאין לכם את האמצעים הכלכליים למטרה שכזאת. בית המשפט הוא מקום אשר יכול לתת לכם אפשרות לממש את הציפיות שלכם בעזרת עבודה נכונה. עורך הדין שלכם הוא בעל המקצוע אשר בעזרתו ניתן ליצור החלטה חיובית שתיצור לכם מצב טוב יותר. יש לתת לו לפעול על מנת שיוכל לעזור לכם בצורה מלאה.

הרחבת הסמכויות של עורך הדין

האדם הפשוט הוא כזה שלא מחזיק בארגז הכלים שלו יותר מדי אפשרויות אשר בעזרתן יוכל לקבל אישור חדלות פירעון בדרך מהירה. לעומת זאת עורך הדין יודע לפעול בעזרת פעילויות יעילות ומדויקות אשר בעזרתן תוכלו לקבל את התנאים שלכם בצורה מהירה יותר. אך הוא לא יכול לעשות זאת מבלי שתתנו לא את האישורים המתאימים. כך אנחנו מציעים לכם לחתום על מסמכי יפויי כוח הנותנים לעורך הדין את היכולת לפעול במקומכם במגוון דרכים. כך הוא יוכל ליצור מסמכים, לחתום עליהם ולשלוח אותם בשמכם. במידת הצורך הוא יוכל להגיע לדיונים המשפטיים השונים. זוהי הדרך הטובה ביותר לקבלת אישור חדלות פירעון.

סיכום המאמר ופרטים נוספים

מאמר זה נוצר על מנת שתקבלו כמה שיותר מידע על מצב של חדלות פירעון. לאחר קריאת הפסקאות השונות, לבטח אתם מבינים כי מדובר בהליך מורכב ולא פשוט כלל וכלל. למעשה,
ישנם אזרחים רבים המתקשים להיכנס למקום של פשיטת רגל ונאלצים להתמודד עם העונשים.
אתם אינכם חייבים להיות כמוהם, אם תעבדו עם עורך הדין הנכון, תוכלו ליצור מצב של חדלות פירעון לפי התנאים שלכם. למעשה, בהמשך הדרך תוכלו אף להמשיך ולחיות את החיים שלכם לצד החובות הכספיים הקיימים. אך אם תבחרו לפעול לבדכם, תוכלו להיתקל בקשיים רבים ולמצוא את עצמכם קורסים תחת עול החובות והעונשים.

המסמך נכתב בעזרת ייעוץ אל מול בעלי מקצוע איכותיים. בנוסף נעשה מחקר מעמיק אל מול
מקורות מידע עדכניים ואמינים. אנחנו מאחלים לכם בהצלחה בהליך לקבלת אישור חדלות פירעון.
ההמלצה המרכזית שלנו היא לפנות לעורך הדין שלכם לפני כול מעשה כזה או אחר. הוא יוכל להסביר לכם כיצד יש לבצע את הדבר.

ייעוץ ללא התחייבות מעורך דין אישור בקשת פשיטת רגל

אין האמור לעיל באתר זה מהווה ייעוץ משפטי, יתכן כי המידע המצוי באתר זה אינו מעודכן או מדויק ועל כן אין להסתמך עליו. השימוש במידע המצוי באתר זה הינו באחריות הקורא בלבד.

כל מה שצריך לדעת על אישור בקשת פשיטת רגל

שיתוף המאמר אישור בקשת פשיטת רגל בערוצים השונים
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Print
Email

קבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות בנושא אישור בקשת פשיטת רגל

זקוקים לסיוע משפטי באישור בקשת פשיטת רגל? התקשרו עכשיו או השאירו פרטים

מאמרים מקצועיים בנושא אישור בקשת פשיטת רגל

מחפש מידע נוסף על אישור בקשת פשיטת רגל?