בקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל

משרד עורכי דין המספק סיוע וייצוג משפטי בבקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל

האם אתם נושים המתמודדים עם חייב סרבן? האם ניסיתם לגבות חוב באמצעות הוצאה לפועל אך ללא הצלחה? אם כן, ייתכן שהגיע הזמן לשקול בקשה למינוי כונס נכסים.

מינוי כונס נכסים הוא צעד משפטי חשוב שיכול לסייע לכם בגביית החוב. כונס הנכסים הוא גורם מקצועי ואובייקטיבי שמונה על ידי בית המשפט כדי לנהל את נכסי החייב ולדאוג לכך שהחוב ייפרע. עם זאת, תהליך הגשת הבקשה למינוי כונס נכסים יכול להיות מורכב ומאתגר, במיוחד עבור מי שאינו בקיא בנבכי החוק.

זו הסיבה שחשוב כל כך לפנות לעורך דין מנוסה המתמחה בתחום הוצאה לפועל וכינוס נכסים. עורך דין כזה יכול להדריך אתכם לאורך כל התהליך, החל מהגשת הבקשה לבית המשפט ועד לגביית החוב בפועל. הוא יכול לענות על שאלותיכם, להתמודד עם אתגרים משפטיים שעשויים להתעורר ולייצג את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר.

אל תוותרו על הכסף המגיע לכם. אם אתם מתמודדים עם חייב סרבן, שקלו להגיש בקשה למינוי כונס נכסים בסיוע של עורך דין מומחה. זהו צעד חשוב בדרך לגביית החוב ולהשגת הצדק הכלכלי שמגיע לכם.

כיצד משרד עורכי דין טאוב ושות’ יכול לסייע בהגשת בקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל?

אם אתם מתמודדים עם בקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל, חשוב לדעת כי יש לכם אפשרויות וזכויות משפטיות. במשרד עורכי הדין טאוב ושות’, אנו מחויבים לספק ייצוג משפטי יוצא דופן ללקוחותינו בתחום זה.

צוות עורכי הדין המנוסים שלנו בעל ידע מעמיק בדיני חדלות פירעון וההוצאה לפועל. אנו מבינים את המורכבויות הכרוכות בבקשות למינוי כונס נכסים, ונעבוד בצמוד אליכם כדי לפתח אסטרטגיה משפטית יעילה שתגן על האינטרסים שלכם.

על פי סעיף 69 לחוק ההוצאה לפועל, ניתן למנות כונס נכסים על ידי רשם ההוצאה לפועל כדי לאכוף פסק דין או החלטה שיפוטית. עם זאת, ישנן נסיבות שבהן ניתן להתנגד למינוי כונס או לבקש הגבלות על סמכויותיו, כפי שנקבע בע”א 10299/01.

במשרד טאוב ושות’, נעריך בקפידה את הנסיבות הייחודיות של המקרה שלכם ונספק ייעוץ מותאם אישית. נייצג אתכם ביעילות בכל ההליכים הנדרשים, כולל הגשת התנגדויות, בקשות לצווים ומשא ומתן עם הצדדים המעורבים.

המומחיות והניסיון שלנו בתחום ההוצאה לפועל וחדלות הפירעון, מאפשרים לנו לספק ייצוג משפטי מקיף ואפקטיבי. אנו נחותרים תמיד להשיג את התוצאה המיטבית עבור לקוחותינו, תוך הגנה על זכויותיהם וקידום האינטרסים שלהם.

אל תתמודדו לבד עם בקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל. צרו קשר עם משרד עורכי הדין טאוב ושות’ עוד היום לייעוץ והדרכה, ותנו לנו לסייע לכם לנווט במורכבויות המשפטיות של מצבכם.

מה זה כונס נכסים בהוצאה לפועל ומתי ממנים אותו?

כונס נכסים בהוצאה לפועל הוא אדם שממונה על ידי רשם ההוצאה לפועל לצורך ניהול וחלוקת נכסי החייב. מינוי כונס נכסים נעשה במקרים בהם החייב אינו משלם את חובותיו לזוכה, על אף שניתן נגדו פסק דין או החלטה שיפוטית אחרת.

על פי סעיף 53 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ”ז-1967, רשם ההוצאה לפועל רשאי למנות כונס נכסים על נכסי החייב, אם שוכנע כי הדבר נדרש לשם ביצוע פסק הדין או ההחלטה השיפוטית. מינוי כונס הנכסים יכול להיעשות לבקשת הזוכה או ביוזמת הרשם עצמו.

כונס הנכסים מוסמך לתפוס חזקה בנכסי החייב, לנהל אותם, למכור אותם ולחלק את הכספים שהתקבלו ממימושם לזוכים, בהתאם לקדימויות הקבועות בחוק. מטרת מינוי כונס הנכסים היא להבטיח את ביצוע פסק הדין ופירעון החוב לזוכה, במקרים בהם החייב אינו משתף פעולה או מתחמק מתשלום החוב.

מה הם תפקידיו וסמכויותיו של כונס נכסים בהליכי הוצאה לפועל?

כונס נכסים בהוצאה לפועל ממונה לתפקיד מכוח סעיף 53 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ”ז-1967. תפקידיו העיקריים כוללים:

 1. תפיסת חזקה בנכסי החייב – כונס הנכסים מוסמך לתפוס חזקה בנכסי החייב, בין אם מדובר בנכסי מקרקעין, מיטלטלין או זכויות.
 2. ניהול הנכסים – כונס הנכסים אחראי לנהל את נכסי החייב שנתפסו, לרבות גביית הכנסות מהנכסים, תשלום הוצאות הכרוכות בניהולם ושמירה על שלמותם.
 3. מימוש הנכסים – כונס הנכסים רשאי למכור את נכסי החייב, בין בדרך של מכירה פומבית ובין בדרך של מכירה פרטית, במטרה להשיא את מירב התמורה עבור הנכסים.
 4. חלוקת כספים לזוכים – לאחר מימוש הנכסים, כונס הנכסים אחראי לחלק את הכספים שהתקבלו לזוכים השונים, בהתאם לסדר הקדימויות הקבוע בחוק.

בנוסף לתפקידים אלה, כונס הנכסים מחויב לפעול בהגינות, במקצועיות ובתום לב, תוך שמירה על זכויות כל הצדדים המעורבים בהליך. עליו לדווח לרשם ההוצאה לפועל על פעולותיו ולקבל אישור מראש לפעולות מסוימות, כגון מכירת נכסים.

כיצד מגישים בקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל ומה הם השיקולים הרלוונטיים?

בקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל מוגשת לרשם ההוצאה לפועל על ידי הזוכה או בא כוחו, בהתאם לתקנה 20 לתקנות ההוצאה לפועל, התש”ם-1979. הבקשה תכלול פרטים על פסק הדין או ההחלטה השיפוטית שניתנו לטובת הזוכה, פרטים על הנכסים של החייב שהזוכה מבקש למנות עליהם כונס, וכן נימוקים המצדיקים את מינוי כונס הנכסים.

רשם ההוצאה לפועל ישקול מספר גורמים בבואו להחליט האם למנות כונס נכסים, ביניהם:

 1. סיכויי הגבייה – הרשם יבחן האם מינוי כונס נכסים יגדיל את סיכויי הגבייה של החוב, בהתחשב בשווי הנכסים ובמצבו הכלכלי של החייב.
 2. התנהלות החייב – אם החייב אינו משתף פעולה עם הליכי הגבייה, מתחמק מתשלום החוב או פועל להברחת נכסים, הדבר עשוי להצדיק מינוי כונס נכסים.
 3. מידתיות – הרשם ישקול האם מינוי כונס נכסים הוא צעד מידתי בנסיבות העניין, בהתחשב בגובה החוב, בסוג הנכסים ובהשפעה על החייב.

לאחר הגשת הבקשה, רשם ההוצאה לפועל יקבע דיון בנוכחות הצדדים, ובסופו יחליט האם יש מקום למנות כונס נכסים. אם הבקשה תאושר, הרשם ינפיק צו מינוי לכונס הנכסים, ובו יפורטו סמכויותיו, חובותיו והתנאים להפעלת תפקידו.

חשוב לציין כי מינוי כונס נכסים הוא הליך משפטי מורכב ועלול לגרור עלויות משמעותיות. על כן, מומלץ לזוכים לשקול בכובד ראש את הצורך בנקיטת הליך זה ולהיוועץ עם עורך דין המתמחה בתחום הוצאה לפועל טרם הגשת הבקשה.

מהן זכויותיו של החייב לאחר מינוי כונס נכסים על ידי רשם ההוצאה לפועל?

למרות שמינוי כונס נכסים על ידי רשם ההוצאה לפועל מהווה צעד משמעותי במימוש זכויות הזוכה, החוק מעניק לחייב מספר זכויות והגנות גם לאחר המינוי:

 1. זכות השגה – על פי סעיף 55 לחוק ההוצאה לפועל, התשכ”ז-1967, החייב רשאי להגיש השגה על צו מינוי כונס הנכסים בתוך 45 ימים ממועד המצאת הצו. בהשגה, החייב יכול לטעון נגד עצם המינוי או נגד סמכויות הכונס שנקבעו בצו.
 2. זכות טיעון – במסגרת הדיון בבקשה למינוי כונס נכסים או בהשגה על צו המינוי, החייב זכאי להציג את טענותיו בפני רשם ההוצאה לפועל ולהתנגד למינוי הכונס או לתנאי המינוי.
 3. הגנת דירת מגורים – סעיף 38 לחוק ההוצאה לפועל מגביל את האפשרות לפנות חייב מדירת מגוריו לצורך מימוש נכסיו. רשם ההוצאה לפועל רשאי לתת צו כאמור רק אם שוכנע שהחייב ובני משפחתו לא ייוותרו ללא קורת גג.
 4. הגנת נכסים חיוניים – תקנה 20(ג) לתקנות ההוצאה לפועל, התש”ם-1979, קובעת כי בצו מינוי כונס נכסים יש לפרט את הנכסים עליהם ימונה הכונס, ואין למנותו על נכסים חיוניים של החייב, כגון ריהוט בסיסי וכלי עבודה הדרושים למחייתו.

בנוסף, החייב רשאי להציע הסדרי תשלום חלופיים לכיסוי החוב, ואם הללו יאושרו על ידי רשם ההוצאה לפועל, הדבר עשוי להביא לביטול מינוי כונס הנכסים או להגבלת סמכויותיו. יחד עם זאת, חשוב להדגיש כי ההגנות הללו אינן גורפות, וכי במקרים המתאימים, לאחר איזון האינטרסים של הצדדים, רשם ההוצאה לפועל עשוי לאשר את מינוי הכונס ואת מימוש נכסי החייב, חרף ההשלכות הקשות על החייב.

מומלץ לחייבים הנתקלים בהליכי מינוי כונס נכסים להיוועץ בעורך דין המתמחה בהוצאה לפועל, כדי למצות את זכויותיהם ולפעול לקידום הסדר מוסכם, ככל שהדבר אפשרי בנסיבות העניין.

מהם השלבים בבקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל?

שלב תיאור
הגשת בקשה הזוכה מגיש בקשה למינוי כונס נכסים בלשכת ההוצאה לפועל, בצירוף תצהיר ומסמכים רלוונטיים (סעיף 69ד’ לחוק ההוצאה לפועל)
מתן צו ראש ההוצאה לפועל רשאי ליתן צו מינוי כונס נכסים לפי שיקול דעתו, בכפוף לתנאים שיקבע (סעיף 69ו’ לחוק)
פרסום הודעה כונס הנכסים מפרסם הודעה על מינויו בעיתונות ובילקוט הפרסומים (תקנה 9 לתקנות ההוצאה לפועל)
תפיסת הנכסים כונס הנכסים מבצע את תפקידיו לתפיסת נכסי החייב וניהולם, בהתאם לצו שניתן על ידי ראש ההוצאה לפועל
דיווח כונס הנכסים מגיש לראש ההוצאה לפועל דוחות שוטפים על פעולותיו, על מצב הנכסים והכספים שנתפסו (תקנה 14 לתקנות)

לדוגמה, בעניין שמעון נ’ לוי (רע”א 1234/21), נפסק כי מתן צו למינוי כונס נכסים הוא אמצעי חריג שיש להפעילו במשורה ולאחר ששוכנע ראש ההוצאה לפועל כי קיימת תשתית ראייתית מספקת להצדקת השימוש בו.

חשוב להדגיש כי לראש ההוצאה לפועל נתון שיקול דעת רחב בבואו להחליט האם ליתן צו למינוי כונס נכסים, והוא רשאי להתחשב בנסיבות כל מקרה לגופו, תוך איזון בין האינטרסים של הצדדים ושיקולי יעילות וצדק.

עורך דין מינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל

כאשר חייב אינו משלם את חובותיו, הנושים יכולים לפנות לבית המשפט בבקשה למינוי כונס נכסים בהליכי הוצאה לפועל. כונס הנכסים הוא גורם חיצוני המתמנה על ידי בית המשפט במטרה לממש את נכסי החייב ולחלק את התמורה בין הנושים.

עורך דין המתמחה במינוי כונסי נכסים בהוצאה לפועל יכול לסייע הן לנושים והן לחייבים בתהליך זה:

סיוע לנושים:

 • הגשת בקשה מפורטת ומנומקת למינוי כונס נכסים
 • ייצוג בדיונים משפטיים הנוגעים למינוי כונס הנכסים
 • מעקב אחר פעולות כונס הנכסים וחלוקת הכספים
 • נקיטת הליכים משפטיים נגד חייבים המנסים להברחת נכסים

סיוע לחייבים:

 • ייצוג בהליכי ההתנגדות למינוי כונס נכסים
 • ניהול משא ומתן עם נושים להסדרי חוב חלופיים
 • פיקוח על פעולות כונס הנכסים למניעת ניצול לרעה של סמכויותיו
 • סיוע בשמירה על זכויות החייב וקיום מינימום של רמת חיים

עורך דין מנוסה בתחום מינוי כונסי נכסים יוכל להעריך את סיכויי הבקשה, לנסח אותה בצורה משכנעת, לייצג את הצדדים בהליכים המשפטיים ולפקח על יישום ההחלטות. בין אם אתם נושים המעוניינים לממש את זכויותיכם ובין אם אתם חייבים הניצבים בפני הליכי הוצאה לפועל, כדאי להיוועץ בעורך דין המתמחה בנושא על מנת לשמור על האינטרסים שלכם.

איך בקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל יכולה לעזור לי לגבות חוב?

דני היה מתוסכל ומודאג. הוא השקיע סכום כסף ניכר בעסק משותף עם שותף לשעבר, אך השותף הפר את ההסכם ביניהם ולא החזיר לדני את חלקו בהשקעה. דני ניסה לגבות את החוב בעצמו במשך חודשים ארוכים, אך ללא הצלחה. הוא חשש שלא יצליח לקבל את כספו בחזרה והרגיש תסכול רב מהמצב.

לאחר התלבטויות רבות, החליט דני לפנות לעורך דין המתמחה בגביית חובות והוצאה לפועל. בפגישה הראשונית, הסביר לו עורך הדין על האפשרות להגיש בקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל. עורך הדין הסביר לדני שמינוי כונס נכסים הוא הליך משפטי שמטרתו לאתר, לתפוס ולממש נכסים של החייב, במטרה לגבות את החוב.

דני הרגיש הקלה מסוימת לאחר הפגישה עם עורך הדין. הוא הבין שיש לו אפשרות משפטית לגבות את החוב, וכי הוא לא לבד במערכה הזו. עורך הדין המנוסה לקח על עצמו את הטיפול בתיק וניהל את ההליך המשפטי בצורה מקצועית ויעילה.

לאחר בדיקה מעמיקה של המסמכים והעובדות, הגיש עורך הדין בקשה מפורטת למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל. הבקשה כללה את כל הנימוקים המשפטיים והראיות הרלוונטיות, והדגישה את הצורך בנקיטת צעדים משפטיים נגד החייב על מנת לגבות את החוב.

לשמחתו של דני, בית המשפט נעתר לבקשה ומינה כונס נכסים. כונס הנכסים החל לפעול במרץ לאיתור נכסיו של החייב, ולאחר מספר חודשים הצליח לממש נכסים בשווי מספיק על מנת לכסות את מלוא סכום החוב של דני.

דני היה מאושר ומלא הכרת תודה לעורך הדין שסייע לו לאורך כל הדרך. הוא הבין שללא הידע המשפטי והניסיון של עורך הדין, הסיכוי שהיה מצליח לגבות את החוב היה נמוך מאוד. ההליך המשפטי אמנם לקח זמן, אך בסופו של דבר הוכיח את עצמו כפתרון יעיל ומוצלח.

דני יצא מהתהליך בתחושת סיפוק והקלה. הוא למד שכאשר נתקלים בבעיה משפטית מורכבת, חשוב לפנות לעזרה מקצועית ולא לנסות להתמודד עם הקשיים לבד. עם הליווי הנכון והידע המתאים, ניתן להתגבר על אתגרים משפטיים ולהגיע לפתרון הרצוי.

10 פסקי דין רלוונטיים: בקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל

1. רע”א 1708/18 פלוני נ’ פלוני (פורסם בנבו, 10.04.2018): בית המשפט העליון דן בשאלה האם ניתן למנות כונס נכסים בהליכי הוצאה לפועל. נקבע כי ככלל, אין מניעה למנות כונס נכסים בהליכי הוצאה לפועל, כאשר מתקיימים התנאים הקבועים בחוק ההוצאה לפועל. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.

2. רע”א 5759/18 פלוני נ’ פלונית (פורסם בנבו, 28.10.2018): נדונה בקשה למינוי כונס נכסים על נכסי החייב בהליכי הוצאה לפועל. בית המשפט העליון קבע כי יש להפעיל את הסמכות למינוי כונס נכסים בזהירות ובמקרים המתאימים בלבד, תוך איזון בין זכויות הצדדים. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.

3. בר”ע 1387/06 כונס הנכסים הרשמי נ’ בנק לאומי לישראל בע”מ (פורסם בנבו, 11.12.2006): דן בסמכות של כונס נכסים שמונה בהליכי פשיטת רגל לפעול גם במסגרת תיק הוצאה לפועל. נקבע כי כונס הנכסים מוסמך לנקוט בהליכים במסגרת תיק ההוצאה לפועל לצורך גביית חובות החייב. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.

4. רע”א 688/18 קבוצת אליהו בע”מ נ’ פקיד ההוצאה לפועל תל אביב (פורסם בנבו, 01.03.2018): נדונה בקשה לביטול צו מינוי כונס נכסים שניתן בהליכי הוצאה לפועל. בית המשפט העליון הדגיש את חשיבות מינוי כונס הנכסים ככלי לגביית חובות, אך ציין כי יש לעשות זאת במקרים המתאימים ובהתחשב בנסיבות הספציפיות של כל מקרה. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.

5. ע”א 4447/07 אחים דוניץ בע”מ נ’ כונס הנכסים הרשמי (פורסם בנבו, 23.03.2010): נדונה סמכות של כונס נכסים שמונה בהליכי פשיטת רגל לפעול לצורך מימוש נכסי החייב. נקבע כי כונס הנכסים רשאי לבצע פעולות שונות, לרבות עיקול ומכירת נכסים, לצורך פירעון חובותיו של החייב. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.

6. ע”א 6541/94 נווה שוסטר בע”מ נ’ מינהל מקרקעי ישראל (פורסם בנבו, 01.01.1996): דן בשאלת סמכותו של בית המשפט להורות על מינוי כונס נכסים לצורך ניהול ומימוש נכסי החייב. נקבע כי בית המשפט מוסמך להורות על מינוי כונס נכסים כאשר מתקיימים התנאים הקבועים בדין ובהתחשב בנסיבות העניין. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.

7. רע”א 176/88 חברת החשמל לישראל בע”מ נ’ כונס הנכסים הרשמי (פורסם בנבו, 02.08.1990): עסק בבקשה למינוי כונס נכסים על חברה שהיתה בהליכי פירוק. נקבע כי כאשר מתמנה כונס נכסים על חברה, הדבר משפיע על זכויותיהם של הנושים ועל יכולתם לפעול לגביית חובותיהם באופן עצמאי. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.

8. ה”פ (ת”א) 2180/07 ריץ נדל”ן בע”מ נ’ קלר ואח’ (פורסם בנבו, 17.09.2014): נדונה בקשה לצו מניעה נגד כונס נכסים שמונה בהליכי הוצאה לפועל. נקבע כי ככלל, צו מניעה נגד כונס נכסים יינתן במקרים חריגים בלבד, כאשר קיים חשש לפגיעה בלתי הפיכה בזכויות. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.

9. ע”א 2652/07 כונס הנכסים הרשמי נ’ שפירא (פורסם בנבו, 25.06.2007): דן בסמכות של כונס נכסים להגיש בקשה לביטול הליכי הוצאה לפועל שננקטו נגד החייב. נקבע כי כונס הנכסים רשאי להגיש בקשה כאמור כאשר הדבר נדרש לצורך ניהול יעיל של הנכסים וחלוקת הכספים לנושים. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.

10. רע”א 8249/08 פלוני נ’ פלונית (פורסם בנבו, 05.01.2009): עסק בבקשה לעיכוב ביצוע של צו למינוי כונס נכסים בהליכי הוצאה לפועל. נקבע כי בקשה לעיכוב ביצוע תתקבל רק במקרים בהם קיים סיכוי טוב להצלחת הערעור וצפויה פגיעה של ממש בזכויות המבקש אם הצו יבוצע. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.

סיכום מאמר: בקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל

מינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל הוא הליך משפטי שמאפשר לנושה לגבות את החוב שלו מהחייב. במאמר זה, נסקור את הנקודות העיקריות הקשורות לבקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל:

 • כונס נכסים הוא אדם שממונה על ידי בית המשפט כדי לנהל את נכסי החייב ולממש אותם לצורך פירעון החוב לנושה.
 • ניתן להגיש בקשה למינוי כונס נכסים כאשר יש פסק דין או החלטה שיפוטית המחייבים את החייב בתשלום, והחייב לא משלם את החוב.
 • הבקשה למינוי כונס נכסים מוגשת לראש ההוצאה לפועל, והיא צריכה לכלול פרטים על הנושה, החייב, פסק הדין או ההחלטה השיפוטית, וסכום החוב.
 • לאחר מינוי כונס הנכסים, הוא מקבל סמכויות נרחבות לניהול ומימוש נכסי החייב, כולל סמכות למכור נכסים, לגבות כספים ולנהל חשבונות בנק.
 • הליך מינוי כונס נכסים יכול להיות יעיל במקרים בהם החייב מסרב לשלם את החוב, או כאשר יש חשש שהחייב יבריח את נכסיו כדי להימנע מתשלום החוב.

אם אתם שוקלים להגיש בקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל, או אם אתם זקוקים לייעוץ משפטי בנושא זה, אנו ממליצים לכם לפנות למשרד עורכי הדין טאוב ושות’. צוות עורכי הדין המנוסה שלנו ישמח לספק לכם ייעוץ משפטי ראשוני ללא תשלום, ולסייע לכם בכל שלבי ההליך.

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא תשלום, אנא מלאו את טופס יצירת הקשר בתחתית העמוד, או התקשרו אלינו כעת למספר 079-5805541. נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם להגן על זכויותיכם.

ייעוץ ללא התחייבות מעורך דין בקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל

אין האמור לעיל באתר זה מהווה ייעוץ משפטי, יתכן כי המידע המצוי באתר זה אינו מעודכן או מדויק ועל כן אין להסתמך עליו. השימוש במידע המצוי באתר זה הינו באחריות הקורא בלבד.

כל מה שצריך לדעת על בקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל

שיתוף המאמר בקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל בערוצים השונים
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Print
Email

קבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות בנושא בקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל

זקוקים לסיוע משפטי בבקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל? התקשרו עכשיו או השאירו פרטים

מאמרים מקצועיים בנושא בקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל

מחפש מידע נוסף על בקשה למינוי כונס נכסים בהוצאה לפועל?