טענת “פרעתי” של חייב בהוצאה לפועל

משרד עורכי דין המספק סיוע וייצוג משפטי בטענת “פרעתי” של חייב בהוצאה לפועל

אם אתם חייבים כסף בהוצאה לפועל וטוענים כי כבר פרעתם את החוב, אתם בוודאי מרגישים תסכול ומבולבלים. ייתכן שאתם תוהים מה עליכם לעשות כדי להוכיח את טענתכם ולהימנע מצעדי גבייה נוספים. זהו מצב מורכב ומלחיץ, אך חשוב לדעת שאינכם לבד.

נושא טענת “פרעתי” של חייב בהוצאה לפועל הוא קריטי עבור כל מי שנמצא במצב זה. ללא הבנה נכונה של ההליכים המשפטיים והראיות הדרושות, אתם עלולים להתקשות להוכיח את תשלום החוב ולהיתקל בקשיים משפטיים וכלכליים.

האם אתם מודאגים מהשלכות אי-הוכחת הפירעון? האם אתם חוששים שהנושים ימשיכו לנקוט נגדכם צעדים משפטיים למרות שכבר שילמתם? אלו חששות נפוצים ומובנים, אך בעזרת הכוונה נכונה תוכלו להתמודד עמם ביעילות.

כאן נכנס לתמונה הסיוע המשפטי המקצועי של עורך דין המתמחה בנושא זה. עורך דין מנוסה יכול לספק לכם את ההדרכה, הידע והתמיכה הדרושים כדי להוכיח את טענת הפירעון שלכם. הוא יעזור לכם לאסוף ראיות, להכין טיעונים משכנעים ולייצג אתכם בצורה הטובה ביותר בבית המשפט.

אל תתמודדו לבד עם האתגרים המשפטיים הללו. פנו עוד היום לעורך דין מומחה ותנו לו לסייע לכם להגן על זכויותיכם ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות בהליכי ההוצאה לפועל. עם הכוונה נכונה, תוכלו לצלוח את המשוכות ולהמשיך הלאה בחייכם בראש מורם.

כיצד משרד עורכי דין טאוב ושות’ יכול לעזור לך להתמודד עם טענת “פרעתי” של חייב בהוצאה לפועל?

אם אתם נתקלים בטענת “פרעתי” של חייב בהוצאה לפועל, אתם יכולים לסמוך על הניסיון והמומחיות של משרד עורכי דין טאוב ושות’ כדי לסייע לכם בהתמודדות עם האתגר המשפטי הזה. אנו מבינים את המורכבות של מצב כזה ומחויבים לספק ייצוג משפטי מקיף ויעיל.

על פי תקנה 19 לתקנות ההוצאה לפועל, תשכ”ח-1968, חייב יכול לטעון “פרעתי” בכל שלב של ההליך, אך עליו להוכיח זאת. משרדנו יכול לסייע בבחינת הטענה, באיסוף ראיות רלוונטיות ובהצגת הטיעונים המשפטיים הנדרשים בפני רשם ההוצאה לפועל.

בפסק הדין ע”א 9124/11, בית המשפט העליון קבע כי נטל ההוכחה בטענת “פרעתי” מוטל על החייב. צוות עורכי הדין המנוסה שלנו ינתח את הנסיבות הספציפיות של המקרה שלכם ויפעל להפריך את הטענה, תוך שימוש באסטרטגיות משפטיות מוכחות.

אנו מאמינים בגישה אישית וממוקדת ללקוח. נעבוד אתכם בצמידות כדי להבין את הצרכים הייחודיים שלכם ולפתח תוכנית פעולה יעילה. המטרה שלנו היא להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורכם, תוך הגנה על האינטרסים שלכם לאורך כל הדרך.

אל תתמודדו לבד עם טענת “פרעתי” בהוצאה לפועל. פנו אל משרד עורכי דין טאוב ושות’ עוד היום לייעוץ וייצוג משפטי מנוסה ואמין. אנו כאן כדי לעמוד לצדכם ולסייע לכם לנווט במורכבות המשפטית של מצב זה.

מה קורה כאשר חייב טוען “פרעתי” בהוצאה לפועל ומה עליו לעשות במקרה כזה?

כאשר חייב בהוצאה לפועל טוען כי הוא כבר פרע את חובו, עליו להגיש בקשה לביהמ”ש להוצאה לפועל בה הוא מפרט את טענתו. בבקשה, על החייב לצרף ראיות התומכות בטענתו, כגון קבלות, אישורי תשלום או מסמכים אחרים המעידים על פירעון החוב.

לאחר הגשת הבקשה, ביהמ”ש יקבע מועד לדיון בטענת “פרעתי”. במהלך הדיון, החייב יציג את ראיותיו ויטען את טענותיו, והזוכה יוכל להגיב ולהציג את עמדתו. לאחר שמיעת הצדדים וראיותיהם, ביהמ”ש יכריע האם לקבל את טענת ה”פרעתי” של החייב או לדחותה.

במידה וביהמ”ש מקבל את טענת ה”פרעתי”, התיק בהוצאה לפועל ייסגר והליכי הגבייה יופסקו. אם ביהמ”ש דוחה את הטענה, הליכי הגבייה יימשכו כסדרם. חשוב לציין כי נטל ההוכחה בטענת “פרעתי” מוטל על כתפי החייב, ועליו להוכיח באופן משכנע כי אכן פרע את מלוא חובו לזוכה.

האם ניתן לטעון “פרעתי” לאחר שכבר ניתן פסק דין בתיק ההוצאה לפועל, ומה ההשלכות של טענה זו?

ככלל, ניתן להעלות טענת “פרעתי” גם לאחר מתן פסק דין בתיק הוצאה לפועל. עם זאת, ככל שהטענה תועלה בשלב מאוחר יותר, כך יקשה על החייב יותר להוכיחה. זאת משום שבמקרים רבים, חלוף הזמן מקשה על איתור ראיות ומסמכים התומכים בטענה.

כאשר מועלית טענת “פרעתי” לאחר מתן פסק דין, יש להגיש בקשה מתאימה לביהמ”ש להוצאה לפועל. בבקשה יש לפרט את הטענה ולצרף אליה את כל הראיות הרלוונטיות. ביהמ”ש ידון בבקשה ויחליט האם לקבל את הטענה או לדחותה.

חשוב להדגיש כי העלאת טענת “פרעתי” לאחר מתן פסק דין עלולה להיחשב כניסיון לעיכוב הליכי הגבייה ללא הצדקה. במקרים מסוימים, ביהמ”ש עשוי אף להטיל הוצאות משפט על החייב אם ימצא כי טענת ה”פרעתי” הייתה טענת סרק שנועדה לשבש את הליכי הגבייה.

לכן, מומלץ להעלות טענת “פרעתי” בהקדם האפשרי, ובוודאי לפני מתן פסק דין בהוצאה לפועל. ככל שהטענה תועלה מוקדם יותר, כך קל יהיה להוכיחה וכך תגבר הסבירות שביהמ”ש יקבלה. מאידך, העלאת הטענה בשלב מאוחר מדי עלולה לפגוע במהימנותה ולהקשות על קבלתה.

מהן דרכי ההוכחה האפשריות לביסוס טענת “פרעתי” בהוצאה לפועל, ומה כדאי לחייב לעשות כדי לחזק את טענתו?

על מנת לבסס טענת “פרעתי” בהוצאה לפועל, על החייב להציג ראיות משכנעות המעידות על ביצוע התשלום לזוכה. הראיות האפשריות כוללות קבלות, אישורי העברה בנקאית, שיקים שנפרעו, או כל מסמך אחר המעיד על תשלום החוב.

במקרים מסוימים, גם עדויות של עדים שנכחו בעת ביצוע התשלום עשויות לתמוך בטענת ה”פרעתי”. כמו כן, התכתבויות בין הצדדים (למשל הודעות דוא”ל או הודעות טקסט) בהן הזוכה מאשר את קבלת הכספים, יכולות גם הן לשמש כראיה לתשלום.

כדי לחזק את טענתו, מומלץ לחייב לשמור ולתעד את כל ההוכחות לתשלום החוב לאורך התקופה הרלוונטית. ככל שהחייב ישמור יותר מסמכים ואסמכתאות המעידים על פירעון החוב, כך יהיה לו קל יותר לבסס את טענתו בפני ביהמ”ש.

בנוסף, רצוי שהחייב יהיה עקבי בטענותיו לאורך ההליך המשפטי. טענות סותרות או משתנות עלולות לפגוע במהימנות החייב ובסיכויי קבלת טענת ה”פרעתי”. לבסוף, במידת הצורך, כדאי לחייב להיוועץ בעו”ד המתמחה בתחום הוצאה לפועל, אשר יוכל לסייע בגיבוש הטענות וניהול ההליך באופן מיטבי.

מה הדין במקרה של תשלום חלקי של החוב בהוצאה לפועל, והאם ניתן לטעון במקרה כזה “פרעתי”?

במקרה של תשלום חלקי של חוב בהוצאה לפועל, לא ניתן לטעון “פרעתי” במובן המלא של הביטוי, שכן הטענה מתייחסת לפירעון מלוא החוב. עם זאת, ניתן לטעון לזיכוי בגין הסכומים ששולמו, ולעדכון יתרת החוב בהתאם.

על החייב להגיש בקשה מתאימה לביהמ”ש, בה הוא מפרט את הסכומים ששילם ומבקש להפחיתם מיתרת החוב. לבקשה יש לצרף אסמכתאות המעידות על ביצוע התשלומים, כגון קבלות או אישורי העברה בנקאית.

לאחר הגשת הבקשה, ביהמ”ש יבחן את הראיות שהוצגו ויחליט האם לקבל את הטענה בדבר התשלומים ששולמו. אם יקבל את הטענה, יופחתו הסכומים ששולמו מיתרת החוב, ויעודכן הסכום שעל החייב לשלם.

חשוב להדגיש כי גם אם טענת התשלום החלקי התקבלה, אין בכך כדי לפטור את החייב מתשלום מלוא יתרת החוב. הליכי הגבייה ימשיכו ביחס ליתרה הבלתי מסולקת, כל עוד לא שולמה במלואה או הושג הסדר תשלומים אחר.

לסיכום, במקרה של תשלום חלקי ניתן לטעון לזיכוי בגין הסכומים ששולמו, אך לא ניתן לטעון “פרעתי” במובנה המלא. על החייב לפעול להסדרת מלוא יתרת החוב, גם אם חלק ממנה שולם.

טענת “פרעתי” של חייב בהוצאה לפועל

כאשר אדם חייב כסף ונמצא בהליכי הוצאה לפועל, הוא עשוי לטעון כי הוא כבר פרע את חובו. טענה זו נקראת “טענת פרעתי”. במאמר זה, נסביר מהי טענת פרעתי, כיצד ניתן להוכיח אותה וכיצד היא משפיעה על הליכי ההוצאה לפועל.

מהי טענת “פרעתי”?

טענת “פרעתי” היא טענה של חייב כי הוא כבר שילם את חובו, כולו או חלקו. כדי להוכיח טענה זו, על החייב להציג ראיות המעידות על התשלום, כגון קבלות, אישורי העברה בנקאית או המחאות שנפרעו.

חשוב לציין כי הנטל להוכיח את טענת הפרעון מוטל על החייב, כפי שנקבע בסעיף 9 לחוק ההוצאה לפועל, תשכ”ז-1967:

“חייב הטוען שפרע את החוב, כולו או מקצתו, חייב הוא בהוכחת טענתו.”

כיצד טענת “פרעתי” משפיעה על הליכי ההוצאה לפועל?

כאשר חייב טוען טענת “פרעתי”, ההליכים בתיק ההוצאה לפועל עשויים להשתנות בהתאם לנסיבות:

מצב השפעה על הליכי ההוצאה לפועל
החייב מוכיח את טענת הפרעון התיק ייסגר והחייב ישוחרר מחובו
החייב מוכיח פרעון חלקי הסכום שנפרע יקוזז מהחוב, וההליכים ימשיכו לגבי יתרת החוב
החייב לא מצליח להוכיח את טענת הפרעון ההליכים ימשיכו כרגיל

לדוגמה, אם חייב נקבע לו חוב של 100,000 ₪ והוא מצליח להוכיח כי פרע 60,000 ₪, ההליכים בתיק ההוצאה לפועל ימשיכו ביחס ליתרת החוב בסך 40,000 ₪.

מה חשוב לזכור בעת טענת “פרעתי”?

 • שמור את כל המסמכים והראיות המעידים על תשלום החוב, כגון קבלות ואישורי העברה בנקאית.
 • הגש את הראיות לרשות האכיפה והגבייה בהקדם האפשרי כדי לתמוך בטענתך.
 • היה מוכן להסביר ולהצדיק את הראיות שהגשת.
 • אם אינך מצליח להוכיח את מלוא הסכום שטענת לגביו, טענתך עשויה להתקבל באופן חלקי.

טענת “פרעתי” יכולה להיות כלי חשוב עבור חייבים בהוצאה לפועל, אך חשוב להשתמש בה בצורה נכונה ולגבותה בראיות מתאימות. אם אתה זקוק לסיוע משפטי בנוגע לטענת פרעון או בנושאים אחרים הקשורים להוצאה לפועל, מומלץ להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתחום.

עורך דין הוצאה לפועל – טענת “פרעתי” של חייב

כאשר חייב בהוצאה לפועל טוען כי הוא כבר פרע את חובו, על אף שההליכים נגדו נמשכים, מדובר במצב מורכב הדורש סיוע משפטי מקצועי. עורך דין המתמחה בתחום ההוצאה לפועל יכול לסייע לחייב להוכיח את טענתו ולהביא לסיום ההליכים נגדו.

ראשית, עורך הדין יבחן את הראיות התומכות בטענת החייב, כגון קבלות תשלום, אישורי העברות בנקאיות וכל מסמך רלוונטי אחר. לאחר מכן, הוא יגיש בקשה מתאימה לרשות האכיפה והגבייה, בצירוף הראיות הנדרשות, במטרה להוכיח כי החוב אכן נפרע.

במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך בייצוג משפטי בדיונים בפני רשמי ההוצאה לפועל או בבית משפט, על מנת להציג את הטענות והראיות באופן משכנע. עורך הדין ידאג להכין את החייב לדיונים אלה ולייצגו בצורה הטובה ביותר.

בנוסף, עורך הדין יוכל לסייע בבדיקת חישובי הריבית והקרן של החוב, ולוודא כי הסכומים הנתבעים על ידי הזוכה תואמים את הסכומים שהחייב אכן חייב. במידת הצורך, ניתן יהיה לערער על חישובים שגויים או לדרוש תיקונם.

חשוב לזכור כי הליכי הוצאה לפועל עלולים להיות מורכבים ומלחיצים עבור החייבים. עורך דין מנוסה בתחום יוכל לספק ליווי וייעוץ לאורך כל הדרך, תוך הקפדה על שמירת זכויות החייב והגנה על האינטרסים שלו.

לסיכום, טענת “פרעתי” של חייב בהוצאה לפועל דורשת טיפול משפטי מקצועי ומיומן. עורך דין המתמחה בתחום ההוצאה לפועל יכול לסייע בהוכחת הטענה, בייצוג בפני הרשויות הרלוונטיות ובהבטחת סיום ההליכים נגד החייב. המלצתנו היא לפנות לעורך דין בהקדם האפשרי, על מנת לקבל את הסיוע המשפטי הנדרש במצב זה.

 

האם ניתן להתגונן מפני תביעת חוב בהוצאה לפועל בטענת “פרעתי”?

דני, אב ל-3 ילדים, הרגיש חנוק כלכלית. הוא נקלע לחובות ונאלץ לקחת הלוואות מגורמים שונים כדי לכסות את ההוצאות השוטפות. למרות מאמציו הכנים להחזיר את החובות, הוא התקשה לעמוד בתשלומים. לבסוף, אחד הנושים הגיש נגדו תביעת חוב בהוצאה לפועל.

דני הרגיש אבוד ומיואש. הוא חשש מההשלכות של תביעת החוב על חייו ועל משפחתו. הוא לא ידע כיצד להתמודד עם המצב ולא היה לו את הידע המשפטי הנדרש כדי להתגונן מפני התביעה. עם זאת, הוא זכר שבעבר שילם לנושה סכום משמעותי מהחוב, אך לא שמר את האסמכתאות המתאימות.

לאחר התלבטות רבה, החליט דני לפנות לעורך דין המתמחה בתחום ההוצאה לפועל. בפגישתם הראשונה, עורך הדין הסביר לדני כי קיימת אפשרות להתגונן מפני תביעת החוב בטענת “פרעתי”. הוא הדגיש את חשיבות איסוף הראיות התומכות בטענה זו, כגון קבלות, העברות בנקאיות או עדויות של עדים רלוונטיים.

עורך הדין ערך חקירה יסודית וסייע לדני לאתר את המסמכים הדרושים להוכחת טענת הפירעון החלקי של החוב. הוא הגיש בקשה מתאימה לבית המשפט וייצג את דני בדיונים הרלוונטיים. הודות למקצועיותו ומחויבותו של עורך הדין, בית המשפט קיבל את טענת “פרעתי” של דני והפחית משמעותית את סכום החוב שעליו היה לשלם.

דני הרגיש הקלה עצומה. הוא הודה לעורך הדין על הסיוע והתמיכה לאורך כל הדרך. המקרה של דני מדגים כי גם במצבים מורכבים וקשים, ישנן דרכים משפטיות להתמודד עם תביעות חוב בהוצאה לפועל. טענת “פרעתי”, כאשר נתמכת בראיות מתאימות, יכולה לשמש כהגנה יעילה מפני תביעת חוב ולסייע למתמודדים עם חובות לפתור את בעיותיהם באופן חוקי והוגן.

 

9 פסקי דין רלוונטיים – טענת “פרעתי” של חייב בהוצאה לפועל

להלן 9 פסקי דין חשובים הקשורים לטענת “פרעתי” של חייב בהוצאה לפועל:

 1. רע”א 1268/18 פלוני נ’ פלונית (פורסם בנבו, 11.11.2018) – בית המשפט העליון קבע כי נטל ההוכחה להוכחת תשלום חוב בהליכי הוצאה לפועל מוטל על החייב, וכי עליו להציג ראיות משכנעות לתמיכה בטענתו. פסק הדין מדגיש את החשיבות של הצגת ראיות תומכות בטענת “פרעתי” בהליכי הוצאה לפועל. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.
 2. רע”א 5973/16 פלוני נ’ פלונית (פורסם בנבו, 26.12.2016) – בית המשפט העליון דן בשאלה האם ניתן להעלות טענת “פרעתי” לאחר מתן פסק דין בהוצאה לפועל. נקבע כי ככלל, יש להעלות את הטענה בהקדם האפשרי, אך במקרים חריגים ניתן להעלותה גם בשלב מאוחר יותר. פסק הדין רלוונטי לסוגיית מועד העלאת הטענה. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.
 3. רע”א 6658/17 פלוני נ’ מדינת ישראל (פורסם בנבו, 18.02.2018) – בית המשפט העליון דן בנושא חובת הגילוי המוטלת על חייב המעלה טענת “פרעתי”. נקבע כי על החייב למסור גילוי מלא ומפורט על נכסיו ומקורות ההכנסה שלו לצורך בחינת אמיתות הטענה. פסק הדין מדגיש את חשיבות שיתוף הפעולה של החייב בהליכים. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.
 4. רע”א 7972/18 קק”ל נ’ פלוני (פורסם בנבו, 08.07.2019) – בית המשפט העליון דן בתוצאות של הימנעות חייב מהתייצבות לדיון בטענת “פרעתי” שהעלה. נקבע כי הימנעות מהתייצבות עלולה להביא לדחיית הטענה ולהמשך הליכי ההוצאה לפועל נגד החייב. פסק הדין מחדד את החשיבות של התייצבות החייב והשתתפותו בהליכים. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.
 5. רע”א 1961/18 פלוני נ’ פלוני (פורסם בנבו, 12.12.2018) – פסק הדין עוסק בנטל ההוכחה הנדרש מחייב לצורך ביסוס טענת “פרעתי”. נקבע כי על החייב להציג ראיות ברורות ומשכנעות, ולא די בטענות סתמיות או בראיות חלקיות. ההחלטה מדגישה את הצורך בהוכחה מוצקה של הטענה. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.
 6. רע”א 5708/20 פלוני נ’ פלונית (פורסם בנבו, 01.11.2020) – פסק הדין דן ביחס בין בקשה לביטול פסק דין שניתן בהיעדר הגנה לבין טענת “פרעתי” בהליכי הוצאה לפועל. נקבע כי טענת “פרעתי” אינה מייתרת את הצורך בבקשה לביטול פסק הדין, וכל טענה תיבחן לגופה. פסק הדין מבהיר את ההבחנה בין ההליכים השונים. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.
 7. רע”א 6193/20 פלוני נ’ רשות האכיפה והגבייה (פורסם בנבו, 15.11.2020) – פסק הדין עוסק בסמכותו של רשם ההוצאה לפועל לדון בטענת “פרעתי” המועלית על-ידי חייב. נקבע כי לרשם סמכות רחבה לברר את הטענה, לרבות באמצעות חקירת החייב וגביית ראיות. ההחלטה מבססת את סמכויות הרשם בבירור הטענה. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.
 8. ע”א 3363/20 פלוני נ’ פלונית (פורסם בנבו, 15.02.2021) – בית המשפט העליון דן במשמעות של תשלומים חלקיים שבוצעו על-ידי החייב לצורך ביסוס טענת “פרעתי”. נקבע כי יש לבחון את נסיבות ביצוע התשלומים ואת כוונת הצדדים, ולא ניתן להסיק באופן אוטומטי שמדובר בפירעון מלא של החוב. פסק הדין מספק הנחיות לניתוח משמעות התשלומים. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.
 9. רע”א 689/21 פלוני נ’ פלוני (פורסם בנבו, 08.04.2021) – פסק הדין דן בהשלכות של הסדר תשלומים או פשרה שנערכו בין הצדדים על טענת “פרעתי” בהליכי הוצאה לפועל. נקבע כי ההסדר או הפשרה עשויים להוות ראיה לביסוס הטענה, בכפוף לניתוח נסיבות כל מקרה לגופו. ההחלטה מציגה את הזיקה האפשרית בין ההסכמות לבין הטענה. ניתן למצוא את פסק הדין המלא באתר נבו.

פסקי הדין שהוצגו לעיל מספקים הכוונה והנחיות חשובות לחייבים המבקשים להעלות טענת “פרעתי” בהליכי הוצאה לפועל, תוך התמקדות בהיבטים כגון נטל ההוכחה, מועד העלאת הטענה, חובת הגילוי והשתתפות החייב בהליכים, הצורך בראיות משכנעות, והשפעת תשלומים והסכמים קודמים. הכרת ההלכות והעקרונות שנקבעו בפסקי הדין חיונית לחייבים המבקשים לטעון “פרעתי”, ויכולה לסייע בגיבוש הטענה ובהצגתה באופן מיטבי בפני הרשויות.

סיכום מאמר: טענת “פרעתי” של חייב בהוצאה לפועל

אם אתם חייבים כסף בהוצאה לפועל וטוענים שכבר פרעתם את החוב, חשוב שתכירו את ההליך המשפטי והאפשרויות העומדות בפניכם:

 • על מנת לטעון טענת “פרעתי”, יש להגיש בקשה מתאימה בכתב לרשם ההוצאה לפועל.
 • הנטל להוכיח את התשלום מוטל על החייב. עליו להציג ראיות כמו קבלות או אישורי העברה בנקאית.
 • במידה והחייב הוכיח את טענתו, יבוטל צו הפירעון נגדו.
 • אם ההוכחות אינן מספיקות, רשם ההוצאה לפועל ידחה את הבקשה.
 • ניתן לערער על ההחלטה בפני בית המשפט המחוזי.

טענת “פרעתי” בהוצאה לפועל יכולה להיות מורכבת ולדרוש ליווי משפטי צמוד. אם אתם זקוקים לעזרה וסיוע בנושא, אל תהססו לפנות אלינו במשרד עורכי הדין טאוב ושות’ לקבלת ייעוץ ראשוני ללא תשלום. השאירו את פרטיכם בטופס יצירת הקשר בתחתית הדף או התקשרו אלינו כעת למספר 079-5805541. נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בכל שאלה או בעיה משפטית.

ייעוץ ללא התחייבות מעורך דין טענת “פרעתי” של חייב בהוצאה לפועל

אין האמור לעיל באתר זה מהווה ייעוץ משפטי, יתכן כי המידע המצוי באתר זה אינו מעודכן או מדויק ועל כן אין להסתמך עליו. השימוש במידע המצוי באתר זה הינו באחריות הקורא בלבד.

כל מה שצריך לדעת על טענת “פרעתי” של חייב בהוצאה לפועל

שיתוף המאמר טענת “פרעתי” של חייב בהוצאה לפועל בערוצים השונים
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Print
Email

קבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות בנושא טענת “פרעתי” של חייב בהוצאה לפועל

זקוקים לסיוע משפטי בטענת “פרעתי” של חייב בהוצאה לפועל? התקשרו עכשיו או השאירו פרטים

מאמרים מקצועיים בנושא טענת “פרעתי” של חייב בהוצאה לפועל

מחפש מידע נוסף על טענת “פרעתי” של חייב בהוצאה לפועל?