צו הפטר

משרד עורכי דין המספק סיוע וייצוג משפטי בצו הפטר

צו הפטר הוא צו משפטי שניתן על ידי בית המשפט המחוזי, המפטיר חייב מחובותיו.

בהליך גביית החובות וההוצאה לפועל בישראל, לצו הפטר תפקיד מכריע בהבאת סגירת התיק. צו הפטר מסמל סיום או הפסקת הליך הוצאה לפועל, מתן סעד לצדדים המעורבים. במאמר זה נעמיק במושג צווי הפטר, משמעותם והאפשרויות השונות לקבלת צו הפטר מרשות ההוצאה לפועל בישראל.

צו הפטר, שניתן על ידי רשות ההוצאה לפועל, מסמל הפסקת הליך הוצאה לפועל או סיומו. היא ניתנת כאשר תהליך האכיפה נחשב מיותר, בלתי הולם, או כאשר רשות האכיפה קובעת שאין צורך בפעולה נוספת. צו הפטר מביא לסופיות התיק, פוטר הן את הנושה והן את החייב מכל חובות אכיפה מתמשכים.

 

באילו תנאים חייב בהוצאה לפועל צריך לעמוד כדי לבקש צו הפטר

 • החייב לא יכול לשלם את חובותיו.
 • החייב לא התרשל ביצירת החובות.
 • החייב לא עבר על החוק במהלך יצירת החובות.
 • החייב לא ניסה להונות את הנושים.
  ישנן מספר דרכים לקבל צו הפטר מההוצאה לפועל בישראל. הדרך הנפוצה ביותר היא על ידי הגשת בקשה לצו הפטר לבית המשפט המחוזי.

 

מה בקשה לצו הפטר צריכה לכלול

 • פרטי החייב
 • פרטי החובות
 • הסיבה לכישלון החייב לשלם את החובות
 • נכסי החייב
 • הכנסות החייב

 

בית המשפט יבחן את הבקשה לצו הפטר ויכריע האם לאשרה או לדחותה. אם בית המשפט יאשר את הבקשה, הוא ינפיק צו הפטר שיפטיר את החייב מחובותיו.

צו הפטר יכול להשפיע לטובה על חיי החייב בדרכים רבות. ראשית, צו הפטר יכול למנוע מהנושים לגבות את החובות מהחייב. שנית, צו הפטר יכול לשפר את דירוג האשראי של החייב. שלישית, צו הפטר יכול לעזור לחייב להתחיל מחדש את חייו הכלכליים.

אם אתם נמצאים בקשיים כלכליים ואתם לא יכולים לשלם את חובותיכם, כדאי לכם לפנות לעורך דין שיבדוק את המקרה שלכם ויסייע לכם להגיש בקשה לצו הפטר.

 

מהן הדרכים לקבלת צו הפטר מרשות ההוצאה לפועל

 

תשלום מלא של החוב

הדרך הנפוצה ביותר לקבל צו הפטר היא באמצעות תשלום מלא של החוב העומד. לאחר שהחייב יסדיר את מלוא הסכום המגיע, יוכל הנושה או מי מטעמו החוקי להגיש בקשה לרשות ההוצאה לפועל למתן צו הפטר. לבקשה זו יש לצרף ראיות לתשלום, כגון דפי בנק או מסמכים רלוונטיים אחרים, לתמיכה בטענה שהחוב הושלם.

אין מספיק נכסים

אם נקבע כי אין בידי החייב די נכסים כדי לעמוד בחוב, רשאית רשות ההוצאה לפועל להוציא צו הפטר מחמת חוסר בנכסים. הדבר מתרחש כאשר הנכסים הזמינים של החייב אינם מתאימים לכיסוי החוב העומד ואת עלויות האכיפה הנלוות. רשות ההוצאה לפועל תבדוק את הראיות שסופקו על ידי הנושה או נציגו המשפטי לביסוס הטענה בדבר נכסים שאינם מספיקים לפני מתן צו הפטר.

ויתור על תביעה

במקרים מסוימים, הנושה רשאי לבחור מרצונו לוותר על תביעתו נגד החייב. כדי לקבל צו הפטר על בסיס ויתור על התביעה, על הנושה או מי מטעמו החוקי להגיש בקשה לרשות ההוצאה לפועל, תוך ציון ברור של כוונתם לוותר על התביעה. יש לכלול תיעוד תומך או הסכם משפטי מחייב המשקף את הוויתור כדי להוכיח הסכמה הדדית בין הצדדים.

הסכם פשרה

כאשר הנושה והחייב מגיעים להסדר פשרה, הם יכולים לבקש במשותף צו הפטר מרשות ההוצאה לפועל. הסכם הפשרה צריך לפרט את התנאים עליהם הוסכם, כגון סכום תשלום מופחת או תוכנית פירעון ספציפית. על הצדדים המבקשים לספק לרשות האכיפה את הסכם הפשרה וכל תיעוד תומך, כדי להבטיח שהתנאים הוגנים ומוסכמים על שני הצדדים.

התיישנות חוב

במקרים מסוימים רשאי החייב להפעיל את הגנת ההתיישנות, המעידה כי החוב אינו בר אכיפה עקב תום תקופת ההתיישנות הקבועה בחוק. אם רשות ההוצאה לפועל תקבע כי החוב אכן קבע, יינתן צו הפטר. על החייב או נציגו המשפטי להגיש ראיות מתאימות, כגון תיעוד המעיד מתי החלה תקופת ההתיישנות, לתמיכה בתביעתם.

 

קבלת צו הפטר מרשות ההוצאה לפועל בישראל מהווה אבן דרך משמעותית בהליך גביית החובות וההוצאה לפועל. בין אם באמצעות תשלום מלא, חוסר נכסים, ויתור על תביעה, הסכם פשרה או התיישנות חוב, יכולים הצדדים המעורבים לבקש צו הפטר כדי להביא לסגירת הליך ההוצאה לפועל. רצוי לפנות להכוונה של עורך דין מנוסה בענייני גביית חובות והוצאה לפועל בישראל על מנת להבטיח עמידה בחוקים, התקנות והנהלים החלים תוך ביצוע צו הפטר.

 

משרד עו”ד טאוב ושות’ – מומחים לחדלות פירעון והוצאה לפועל וסיוע משפטי בקבלת צו הפטר

על מנת לסייע ללקוחותינו ביעילות, חובה לאסוף מידע מפורט לגבי הנסיבות הספציפיות סביב החוב המדובר. צוות עורכי הדין המיומן שלנו לביטול חובות יסקור בקפידה את כל התיעוד הרלוונטי ויבצע ניתוח מקיף, שיאפשר לנו לפתח אסטרטגיה משפטית מוצקה המותאמת לצרכים ולמטרות הייחודיות של הלקוח שלנו.

לאחר שהשגנו הבנה מקיפה של החוב והשלכותיו המשפטיות הנלוות, נתחיל בתהליך של ניסוח בקשה משכנעת המבקשת צו הפטר מההוצאה לפועל. בהסתמך על הידע הנרחב שלנו על החוקים והתקנות הרלוונטיים, הצוות המשפטי שלנו יבנה טיעונים משכנעים התומכים בעמדת הלקוח שלנו. היכולת שלנו לתקשר ביעילות מושגים משפטיים ולהציגם באופן משכנע לרשויות הרלוונטיות מבטיחה את התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו.

יתר על כן, משרדנו מקיים קשרים חזקים עם בעלי עניין מרכזיים, לרבות בתי משפט, שופטים ואנשי מקצוע משפטיים אחרים, המאפשרים לנו לנווט ביעילות את המורכבות של מערכת המשפט. תוך מינוף הרשת הענפה והמומחיות המהותית שלנו, אנו שואפים לזרז את התהליך ולמקסם את הסיכויים לקבלת צו הפטר מהביצוע.

לאורך כל התהליך, עורכי הדין שלנו למחיקת חובות מחויבים לשמור על הזכויות והאינטרסים של הלקוח שלנו. אנו מספקים עדכונים שוטפים ושומרים על ערוצי תקשורת ברורים כדי לעדכן את לקוחותינו במלואם על התקדמות התיק שלהם. המסירות שלנו לשקיפות ולמקצועיות מבטיחה שלקוחותינו מצוידים בידע הדרוש כדי לקבל החלטות מושכלות.

לסיכום, משרד עורכי דין טאוב ושות’ נודע במומחיותו בענייני חדלות פירעון ובייצוג הבלעדי של תיקים מורכבים בהוצאה לפועל. שירות עורך דין מחיקת חובות שלנו מותאם לענות על הצרכים הייחודיים של אנשים המבקשים צו הפטר מההוצאה לפועל. עם הגישה המקיפה שלנו, הבקיאות המשפטית והמחויבות ללקוחותינו, אנו שואפים להשיג את התוצאה הטובה ביותר בכל מקרה בו אנו מטפלים.

 

מקרה שלא היה: קבלת צו הפטר לחייב בהוצאה לפועל בישראל

מקרה זה בוחן את המסע המשפטי של חייב בישראל המבקש צו הפטר כדי להקל על התחייבויותיו הפיננסיות. החייב נעזר בעורך דין הוצאה לפועל, המנווט במורכבות מערכת המשפט בישראל לקבלת צו ההפטר באמצעות משרד ההוצאה לפועל המיועד. על ידי הדגשת המורכבויות של המקרה המסוים הזה, אנו שופכים אור על התהליך ומספקים תובנות לגבי האתגרים והפתרונות הפוטנציאליים עבור אנשים המבקשים צווי שחרור בישראל.

1. הקדמה:
בישראל, כאשר אדם לא עומד בהתחייבויותיו הכספיות, הוא עלול לעמוד בפני הליך משפטי המכונה הוצאה לפועל. בתהליך זה מעורב משרד ההוצאה לפועל, האחראי על ביצוע ואכיפת פסקי דין לגביית חובות. במקרה זה, אנו בוחנים תרחיש בו אדם חייב בהוצאה לפועל, המכונה מעתה “החייב”, מבקש צו הפטר כדי להקל על הנטל הכלכלי שלו.

2. רקע:
החייב, מר כהן, נקלע למצב כלכלי רעוע עקב נסיבות בלתי צפויות. הוא צבר חובות ניכרים ולא היה מסוגל לעמוד בהתחייבויות הפירעון שלו. מחשש לפעולות אכיפה אפשריות, החליט מר כהן להתייעץ עם עורכת אכיפה מיומנת, גב’ לוי, על מנת לבחון אפשרות לקבלת צו הפטר.

3. תפקידו של עורך דין הוצאה לפועל:
גב’ לוי, עורכת דין מנוסה המתמחה בענייני הוצאה לפועל, הבינה את החשיבות של ניווט קפדני בנוף המשפטי להשגת מטרת הלקוחה. היא הסבירה למר כהן כי קבלת צו הפטר מצריכה היערכות יסודית, לרבות איסוף תיעוד רלוונטי, הערכת מצבו הכלכלי של החייב ובניית תיק משפטי חזק.

4. התחלת התהליך:
גב’ לוי פתחה בבדיקת רישומיו הכספיים של מר כהן והערכת זכאותו לצו שחרור. כדי להניע את התהליך, היא הכינה עתירה מקיפה והגישה אותה למשרד האכיפה המתאים תוך הקפדה על ההנחיות הספציפיות שנקבעו על ידי מערכת המשפט בישראל.

5. שיתוף פעולה עם משרד ההוצאה לפועל:
בעוד שחשוב להימנע מאזכור מפורש של משרד ההוצאה לפועל, גב’ לוי עסקה בתקשורת אזרחית עם הרשות הרלוונטית האחראית על ביצוע פסקי דין. באמצעות מומחיותה ויחסיה המקצועיים, היא דאגה לכך שמשרד ההוצאה לפועל יקבל את עתירת צו השחרור והכרה בכך, ובכך פתחה בהליכים המשפטיים.

6. נוהל מקרה מבחן:
בישראל, קבלת צו הפטר כרוכה בבדיקה מדוקדקת של מצבו הכלכלי של החייב. בית המשפט מעריך את נכסיו, הכנסותיו והוצאותיו של החייב כדי לקבוע את יכולתו לפרוע את חובותיו באופן מלא או חלקי. גב’ לוי סייעה למר כהן בהכנת כל התיעוד הדרוש, כגון דוחות כספיים, דפי בנק ורישומי עבודה, לתמיכה בעניינו.

7. דיון בבית המשפט וטיעונים משפטיים:
לאחר הגשת העתירה, קבע בית המשפט דיון לבדיקת עניינו של מר כהן. בדיון הציגה גב’ לוי טיעונים משפטיים משכנעים, המדגישים את מצוקותיו הכלכליות של החייב, את כוונתם הכנה לפרוע חובות ואת הפגיעה הפוטנציאלית שהמשך פעולות האכיפה תגרום לרווחתו הכלכלית של מר כהן.

8. עדים ועדויות מומחים:
כדי לחזק את עניינו של מר כהן, קראה גב’ לוי לעדים מומחים, כגון יועצים פיננסיים, לתת חוות דעת מקצועיות על נסיבותיו הכלכליות. מומחים אלו העידו על יכולתו המוגבלת של החייב לפרוע את החובות וסיפקו תובנות לגבי ההשלכות האפשריות של המשך פעולות האכיפה.

9. צו פסק דין והפטר:
לאחר שיקול דעת מדוקדק, פסק בית המשפט לטובתו של מר כהן, בהכרה במצוקתו הכלכלית האמיתית ובמתן צו הפטר. צו ההפטר שחרר אותו מיתר החוב, בכפוף לתנאים מסוימים ולבדיקות תקופתיות של מצבו הכלכלי.

10. מסקנה:
תיאור מקרה זה מדגיש את תהליך קבלת צו הפטר לחייב בהוצאה לפועל בישראל. בהתקשרות עם עורך דין הוצאה לפועל, השיג מר כהן בהצלחה צו הפטר באמצעות משרד ההוצאה לפועל המיועד, ולמעשה פטרה אותו מהתחייבויותיו הכספיות. מקרה זה משמש דוגמה לאופן שבו אנשים העומדים בפני הוצאה לפועל יכולים לנווט במערכת המשפט ולבקש הקלה מעומס החוב המכריע בישראל.

שימו לב כי מקרה מבחן זה הוא בדיוני ומשמש רק כדוגמה להמחשה. המידע הנמסר אינו מהווה ייעוץ משפטי.

 

הליך הוצאה לפועל יכול להיות מורכב וארוך. במהלכו תוכלו לקבל עונשים בעייתיים אשר ישבשו את אורח החיים שלכם. יש להבין כי בעזרת שימוש נכון בכלים הקיימים, יהיה ניתן לסגור את תיק הוצאה לפועל. אך הדבר נוצר לו רק כאשר אתם מקבלים מסמך הנקרא הפטר הוצאה לפועל. האפשרות לקבל אותו עוברת דרך מספר שלבים. המאמר הבא מבקש לעסוק בשלבים השונים אשר בעזרתם המסמך יגיע אל הידיים שלכם. זהו המדריך המלא לקבלת הפטר מתיק הוצאה לפועל נכון לשנת 2022. נבקש להסביר לכם כי האפשרות לקבל את ההפטר תהפוך לפשוטה יותר בעזרת עבודה מקצועית בעזרת עורך דין איכותי.

הסברים ראשונים על תחום מחיקת החובות וקבלת הפטר

מהו תחום הוצאה לפועל?

במדינת ישראל פועלים עסקים ומשרדים אשר מספקים שירותים כאלו ואחרים תמורת תשלום.
בנוסף, בכול יום נעשים עסקים ועסקאות בין גורמים מסוימים. כך יכול להתקיים מצב בו תשלומים לא יכולים להגיע ליעדם בשל הגעה לחובות כספיים או חוסר יכולת לשלם את הדבר. לעיתים ישנם גם אנשים אשר פשוט לא רוצים להגיע לתשלום. אך העסקים. המשרדים והגורמים השונים חייבים לקבל את הכספים על מנת להמשיך ולהתקיים. בדיוק בשביל מטרה זאת נוצר לו תחום הוצאה לפועל.
התחום מכיל בתוכו עונשים אשר בעזרתם ניתן לנסות להשיג את הכסף מהחייב. בנוסף ישנן גם זכויות אשר בעזרתן האדם יכול להתנגד אל הרשויות.

התחומים אליהם מגיעים צעדי הוצאה לפועל

עליכם להבין כי כאשר מתקיימים צעדי הוצאה לפועל, הם יכולים להגיע אל מספר תחומים. הניסיון הוא לגרום לאדם להבין כי הוא איננו יכול להתעלם עוד מהחוב הכספי הקיים בחיים שלו. כך ישנם כמה תחומים אשר אליהם יגיעו העונשים. התחום הראשון הוא הכלכלי. האדם לא יוכל להשתמש באמצעים כספיים על מנת לשלם תשלומים כאלו ואחרים. תחום נוסף קשור לתנועה החופשית. בעזרת ההגבלות הנכונות אדם לא יוכל לנסוע ולנוע ממקום למקום. לבסוף, האדם לא יוכל לגור במקום כזה או אחר. כך יש לפעול מיד על מנת להימנע משיבוש רחב באורח החיים שלכם.

סדר צעדים מהקל אל החמור

דבר נוסף שעליכם להבין הוא ככול שהזמן עובר כך גם החובות הכספיים יגדלו להם.
כעת נבקש להסביר לכם על הצעדים היכולים להגיע ועל הסדר לפיו הם יוכלו להתקיים מולכם.
הצעדים נוצרים בסדר של מהקל אל החמור. ראשית כול תקבלו מכתב אזהרה המרתיע כי צעדי הוצאה לפועל עומדים להגיע. לאחר מכן חשבון הבנק שלכם יוגבל ואף יהפוך למעוקל. תקבלו צו עיכוב יציאה מהארץ והרישיון שלכם לא יוכל להיות מחודש כאשר הוא יהיה פג תוקף.
בהמשך הדרך לא מן הנמנע כי הנכסים שלכם ואף של הקרובים אליכם יוחרמו. לבסוף תעמדו בפני עונש מאסר בתנאי או בפועל.

המסמכים אשר עוזרים ומונעים את הצעדים

אף צעד של הוצאה לפועל לא יכול להתקיים או להימנע בעזרת מסמך כזה או אחר. הבירוקרטיה היא כלי אשר בו משתמשים על מנת להימנע ממצב בו צעד מסוים לא יהיה רשמי. כך רק כאשר אתם מגיעים את המסמך הרי שאתם יכולים להבין כי עונש כזה או אחר עומד להגיע אליכם. מהצד השני, כאשר אתם מבקשים לפעול כנגד רשות או משרד כאלו או אחרים, כאשר אתם מבקשים להגיע לבית המשפט, עליכם להיעזר במסמכים. כך יש להבין שמסמכים אלו אמורים להיראות בצורה מסוימת, מכילה פרטים כאל ואחרים, סמלים רשמיים ועוד. מבלי זה הרי שזה דף חסר חשיבות.

מהו מסמך הפטר הוצאה לפועל?

הפטר הוצאה לפועל הוא מסמך אשר אותו אתם מקבלים כאשר תיק הוצאה לפועל נסגר לו. אך יש להבין כי גם כאשר המקרה כבר לא קיים, האפשרות לקבל את המסמך יכולה להיות לא פשוטה.
ללא שליחת מסמך זה לגורמים שונים, הרי שהעונשים העומדים לבוא עליכם לא יפסיקו.
רשויות המדינה מטפלות בכול שנה במקרים שונים של הוצאה לפועל. הן אינן מבקשות לפעול בצורה עצמאית על מנת לתת לכם את המסמך ולשלוח את הדבר לרשויות ומשרדי המדינה. כך עליכם להיות אקטיביים ולשלוח את המסמך בעצמכם. רק בעזרת דבר זה תוכלו לגמור בצורה מוחלטת עם תיק הוצאה לפועל שלכם.

כיצד ניתן לקבל את המסמך?

טוב לדעת כי ניתן לקבל את מסמך הפטר הוצאה לפועל בעזרת מגוון דרכים. כך ניתן למצוא אותו באזור האישי באתרי האינטרנט של רשויות ומשרדי המדינה. בנוסף, לעיתים המסמך מגיע אל תיבת הדואר שלכם. כך ישנו צורך לבדוק גם את הדואר האלקטרוני שלכם. אם אתם עובדים עם עורך דין,
הוא יוכל לקבל את המסמך ישירות אל המשרד שלו. עליכם לפעול ככול האפשר על מנת שהמסמך יגיע אל הידיים שלכם. יש להבין כי גם כאשר מודיעים לכם כי נוצר הפטר הוצאה לפועל בשבילכם, עד אשר אין לכם את המסמך הרי שלא תוכלו לוודא כי זהו באמת המצב.

מדוע ישנו קושי לקבל את המסמך?

מסמך הפטר הוצאה לפועל הוא דבר אשר ישנו קושי לא קטן לקבל אותו. יש להבין שאנחנו מדברים על דף אשר מכריז בבת אחת על סגירת המקרה שלכם. עד אשר החוב הכספי נסגר, עד אשר יוחלט כי הצעדים יפסיקו להגיע אליכם ועד אשר הרשויות והמשרדים יבצעו החלטה סופית, המסמך לא התקבל. אומנם רשויות המדינה אינן מחכות יומם וליל על מנת ליצור בשבילכם עונשי הוצאה לפועל, אך בהחלט הן אינן ממהרות להפסיק אותם על מקרה כזה או אחר. כך הן לא ימהרו ליצור מסמך הפטר הוצאה לפועל בשבילכם. כך יש להבין עד כמה חשובה היא הפעילות שלכם.

עבודה עצמאית או בעזרת בעל מקצוע

כאשר אתם מבקשים להתנגד לצעדים של הוצאה לפועל או שמא אם אתם מגיעים למצב בו ישנו רצון לייצר מסמך הפטר הוצאה לפועל, עליכם להחליט בסופו של דבר כיצד לפעול. האפשרות הראשונה היא להשתמש ביכולות והאמצעים הקיימים לרשותכם. כך אתם תצטרכו להפסיק את עיסוקי השגרה על מנת להתאמץ עד כמה שאפשר בשביל המקרה שלכם. האפשרות השנייה היא לעבוד בעזרת בעל מקצוע אשר הוא עורך דין. זהו בעצם מומחה מהתחום היכול לפעול במיוחד בשבילכם.
אנו ממליצים לכם בחום לשקול את האפשרות של שימוש בעזרת עורך דין. זהו האדם אשר יכול למלא את הציפיות שלכם לאורך זמן.

קשר רציף אל מול הגורמים השונים

בסופו של יום, אלו הם המשרדים השונים אשר פועלים על מנת לתת לכם מסמך כזה או אחר של הפטר הוצאה לפועל. אך כמו שכבר הספקנו להסביר לכם הרי שהגורמים לא ימהרו להודיע לכם כאשר המסמך יווצר. כמו כן, הם לא יתחילו לפעול לפני שאתם תעשו זאת. הסוד לקבלת הפטר הוצאה לפועל נמצא בקיום קשר רציף אל מול הגורמים השונים. בעזרת קשר זה יהיה ניתן להגיע למצב בו תדעו לאורך זמן עד כמה אתם קרובים להגיע לקבל המסמך המיוחל. רק כך תוכלו להגיע למקום בו התיק שלכם ייסגר והעונשים יפסיקו להגיע בטווח הזמן הקרוב.

צעדים לקבלת הפטר מההוצאה לפועל

בדיקת המצב הנוכחי שלכם אל מול רשות האכיפה והגבייה

על מנת שתדעו אם בכלל אתם ראויים או יכולים לקבל מסמך הפטר הוצאה לפועל, עליכם לדעת מהו המצב בו אתם נמצאים. חשבו על כך, אם עדיין יש לכם חוב כספי הרי שלא תוכלו להתחיל בהליך לקבלת ההפטר. כך עליכם לפנות אל הגורמים השונים ולדעת מהו המצב בו אתם נמצאים.
יש לקבל את כלל הפרטים המדויקים על מנת שתדעו כיצד להמשיך לפעול בהמשך הדרך.
בנוסף, ההמלצה שלנו היא להגיע למצב בו אתם אלו אשר שולטים בידע הקיים. מבלי שתגיעו לאפשרות זאת, הרי שתוכלו למצוא את עצמכם במקום של חוסר ודאות ודאגה.

תשלום החובות הכספיים שלכם

דבר נוסף שנבקש להסביר לכם הוא שאכן ניתן לסיים את מקרה הוצאה לפועל שלכם בעזרת תשלום החובות הכספיים. לרוב אדם אשר נמצא במקרה של עונשים הקיימים נגדו, בקושי יכול לפרנס את אורח החיים שלו. כך הוא איננו יכול לגשת על מנת לשלם חובות כספיים הקיימים. אך הוא איננו עושה זאת גם בגלל תחושה של פחד ומצב של חוסר ידיעה. טוב לדעת כי כיום רשויות המדינה, חברות הבנקים והאשראי מעמידים לרשותכם מגוון של כלים אשר בעזרתם תוכלו לשלם את החובות הכספיים. ניתן לפרוס את הסכום לתשלומים, לדחות את מועד התשלום ולבקש הלוואה ייעודית לכיסוי הסכומים. יש לנסות להשתמש באפשרויות אלו.

מציאת עורך דין איכותי

ההמלצה שלנו אליכם היא למצוא עורך דין איכותי אשר יכול לעזור לכם על מנת לסיים עם ההליך להוצאה לפועל שלכם. אם תבקשו למצוא את האדם הנכון למקרה שלכם עליכם להשתמש באמצעים הבאים. הדבר הראשון הוא שניתן לעשות הוא להיכנס לאתרי האינטרנט השונים אשר מכילים דירוג של בעלי מקצוע כאלו ואחרים. כך עליכם לקרוא לעומק את הביקורות וההמלצות ולהבין האם אדם מסוים עבר חוויה דומה למקרה שלכם. כך תוכלו לדעת אם עורך דין מסוים אכן יכול להתאים גם אליכם. אפשרות נוספת היא להתייעץ עם בני משפחה וחברים. אלו אנשים שמכירים אתכם ויכולים לעזור לכם בהמשך הדרך.

יצירת מסמכים והתנגדות כנגד המקרה

כאשר אתם מבקשים להתנגד למקרה של הוצאה לפועל עליכם למלא טפסים, ליצור מסמכים ולצרף ראיות כאלו ואחרות. כול בקשה אשר אתם רוצים להגיש לגורמים השונים, צריכה להתקיים בעזרת מסמך רשמי. עורך דין איכותי יוכל לעזור לכם בכתיבה והפיכה של הדברים לכאלו אשר הם יהיו תקינים בהמשך הדרך. בנוסף, יש לצרף מסמכים המראים את המצב בו נמצא המקרה שלכם.
אם ישנה ראייה המראה כי אכן ישנו צורך להפסיק את מקרה הוצאה לפועל שלכם או למזער נזקים, אנו ממליצים לכם לצרף את הדברים. בכול מקרה, יש להבין כי כול מסמך אשר אתם מבקשים לשלוח צריך להיראות בצורה מסוימת ורשמית.

הגעה אל הליכים משפטיים

עוד כלי אשר בעזרתו תוכלו להגיע למצב בו אתם מתמודדים מול משרדי ורשויות המדינה,
הוא בתי המשפט אשר מתמקדים במקרים אזרחיים. כך לעיתים נראה כי הגופים של המדינה הם כאלו בעלי כוח כמעט בלתי מוגבל. אך כול אזרח יכול לבקש לטעון על החפות שלו ולהתמודד מול הגורמים השונים בעזרת בתי המשפט. אך יש להבין כי כול מקרה הוא עולם ומלואו. אתם יודעים אך תיכנסו אל המשפט אך לא יודעים כיצד תצאו ממנו. בעזרת עורך דין תוכלו לפעול על מנת לקבל את ההפטר. טוב לדעת כי בעזרת הליכים משפטים מסוימים תוכלו דווקא לקבל כספים אשר נלקחו מכם.

קבלת החלטה והגשת ערעור

לאחר הליך משפטי על מנת לקבל הפטר בהוצאה לפועל והניסיון לסגור מקרה כזה או אחר, יכולה להתקבל אחת משתי החלטות הבאות. ההחלטה הראשונה היא חיובית. בעזרת מצב זה תוכלו לסגור את המקרה שלכם, להפסיק את העונשים ולחזור לאורח החיים הרגיל שלכם. האפשרות השנייה היא לקבל את ההחלטה השלילית. כך תוכלו להגיע למצב לא פשוט בו יגיעו עליכם עוד עונשים לאורך זמן. בהמשך הדרך נבקש להסביר לכם כי תוכלו להשתמש במסמכי ערעור על מנת להישפט במסגרת משפטית נוספת. אך יש להבין כי גם הליך זה יכול להביא אתכם למקום עוד יותר בעייתי.

סיכום המאמר ופרטים נוספים

מאמר זה נוצר על מנת שתקבלו כמה שיותר מידע לתהליך לקבלת על הפטר מתיק הוצאה לפועל הקיים מולכם. האפשרות לקבל הפטר היא איננה פשוטה כלל וכלל. אך בלי מסמך זה הרי שהמקרה שלכם יהיה קיים לאורך זמן. אתם אלו אשר אמורים לפעול בצורה רחבה על מנת לקבל את המסמך. עליכם לעשות את הדבר בצורה מדויקת ואיכותית. בנוסף, יש להבין כי ניתן לקבל הפטר בצורה מהירה יותר בעזרת שליחה של מסמכים וראיות מוצדקים. ההמלצה שלנו היא לנסות ולנצל עד הסוף את הדרכים המהירות. מבלי שתעשו זאת הרי שאתם יכולים לשאוב את עצמכם להליכים ארוכים ומסוכנים עוד יותר.

המסמך נכתב לאחר מחקר מעמיק אל מול מקורות מידע כאלו ואחרים. בנוסף נעשה ייעוץ רחב עם בעלי מקצוע איכותיים. כך אנחנו מאחלים לכם בהצלחה בהליך אליו אתם נכנסים לקבלת הפטר מהליך הוצאה לפועל. עורך הדין שלכם הוא האדם אשר יוכל לעזור לכם על מנת להגיע למקום טוב יותר. השתמשו בו עד כמה שאפשר.

אין האמור לעיל באתר זה מהווה ייעוץ משפטי, יתכן כי המידע המצוי באתר זה אינו מעודכן או מדויק ועל כן אין להסתמך עליו. השימוש במידע המצוי באתר זה הינו באחריות הקורא בלבד.

כל מה שצריך לדעת על צו הפטר

שיתוף המאמר צו הפטר בערוצים השונים

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Print
Email

קבלת ייעוץ משפטי ללא התחייבות בנושא צו הפטר

זקוקים לסיוע משפטי בצו הפטר? התקשרו עכשיו או השאירו פרטים

מאמרים מקצועיים בנושא צו הפטר

מחפש מידע נוסף על צו הפטר?